Ohnišťany – Nové Město 1:0 (1:0)

V sobotu 31.3.2012 jsme přivítali na domácím hřišti soupeře z Nového Města.Při ošklivém počasí se na toto utkání dostavilo 14 hráčů, omluveni byli vykartovaný Jar. Novotný a  F.Matějka-zlomený malíček
Tak sestava byla následujicí:

číst dál…..

sestava: M.Šoltys-L. Bezvoda,Koubek O.,Vrba,Bydžovský (46.min.Chalupa) – Kopáč,Kmínek(70min.Sehnal),Koubek R.,Šulc,Kleňhar (74.min.Sanko)-Šoltys Pavel

branky: R.Koubek

Od první minuty jsme na soupeře vlítli a byli lepším týmem,ale bohužel se silným větrem nepřicházely přesné centry či střely na bránu, tudíž skoro všechny balóny letěly  za branku soupeře nebo končily u brankáře. Postupem času se začala hra vyrovnávat a hrozili i hosté. Po nedohodě bratrů Koubkových, běží osamocený útočník na našeho brankáře, ale včasným skluzem náš kapitán Vrba likviduje jasnou příležitost hostů. Po dalších našich šancí, které nebyly využity,  ,,přichází zlom zápasu“, kdy R. Koubek na velkém vápně sbírá balón a střelou uklízí míč do šibenice. Poté byla hra vyrovnaná. Převážně se hrálo po velké vápna. Poločas skončil 1:0.

Ve druhém poločase hnedka z úvodu střílí Kopáč, ale míjí těsně vedle soupeřovy brány .Od té doby nás soupeř dostává pod tlak a zbytek zápasu se převážně bráníme a hrozíme z brejkových situací. V 62.minutě dostávají jak Chalupa, tak soupeř červenou kartu za vzájemné pošťuchování. Později  ze standardní situace, kterou zahrává Nové Město nastřeluje tyč!!! Opět se akorát bráníme, ale i soupeř své šance neproměňuje. Ke konci utkání mají ještě obrovskou šanci Šoltys se Šulcem, kdy první jmenovaný trefuje hlavou břevno!! a druhý zblízka trefuje hlavou akorát stojícího brankáře. Zápas končí za stavu 1:0.