Ohnišťany – Nový Hradec

V tomto utkání jsme na první vstřelenou branku nemuseli čekat dlouho a hned v 7. minutě hry jsme vedli 1:0 díky trefě P. Šoltyse. Za necelých deset minut přišla šance F. Matějky, kterou ale neproměnil. Nemuseli jsme na náhradu za netrefenou branku čekat dlouho. O minutu později F. Matějka zvýšil náskok na 2:0 střelou na zadní tyč. Do konce prvního poločasu padl ještě první gól Nového Hradce a stav byl 2:1.

V druhé části zápasu jsme opět dosáhli dvougólového vedení po proměněné penaltě D. Šoltyse po faulu na F. Matějku. Ve zbývající části zápasu drželi více balón hosté, ale nedokázali si vytvořit žádnou šanci díky dobré hře domácí obrany. Konec zápasu byl 3:1 a tím jsme získali první jarní 3 body.