Kosičky B – Ohnišťany

První mistrovský zápas sezony 2017/2018 je tu. A hned na začátek zajíždíme na hřiště jedné ze šesti rezerv, které nás tuto sezonu čekají. V Kosičkách se nám loni vyhrát nepodařilo a nyní si chceme odvézt víc, než jeden bod.

V pěkném fotbalovém počasí jsme nastoupili. Bylo znát, že jde o první zápas a tak na obou stranách byly vidět nepřesnosti v rozehrávce. Do zápasu jsme ale vlétli o něco lépe my. Zlepšovala se kombinace, nicméně to stále nebylo to, co bychom chtěli hrát. První obrovskou šanci zahodil asi ve 30. minutě Jiříček, když po nájezd sám na bránu trefil pouze do brankaře. O pár chvil později se ocitl v šanci opět Jiříček, ten však brankaře nepřehodil a ještě se s ním za vápnem střetl. Domácí hrozili z protiútoků, ale Šoltys likvidoval všechny. Poločasový hvizd ukončil trápení za stavu 0:0.
Do Druhého poločasu jsme šli hlavně s tím, že zlepšíme hru a zkusíme přidat vstřelit nějaké góly. Hned ve 49. minutě otevřel skóre Kopáč po nahrávce Bezvody. 0:1. O 4 minuty později však Stránský Martin nasimuloval pád, domácí zahrávali přímý volný kop za pokutovým územím a z dorážky se prosadil sám Stránský. A je vyrovnáno 1:1. Následně spálil obrovskou šanci Dvořák, kdy postupoval sám na golmana. Domácím více přálo štěstí a tak v 79. minutě dokázali skórovat podruhé. Do konce se nám již vranku vsítit nepodařilo a tak body zůstávají doma a my se těšíme na příští zápas v sobotu 19. srpna od 17 hodin doma s Nedělištěm, kde chceme načít naší bodovou šňůru.

Fakta: ŽK 1:2 ČK 0:0, PK 0:0, rozhodčí: Štancl
Góly: 
Stránský Martin, Beneš – Kopáč
Sestavy:
Kosičky B: 
Tomek, Pražák, Beneš (80. Koliáš), Mráz, Černý M., Hladík, Havlín, Rychnovský, Schovanec, Vávra (46. Stránský Milan), Stránský Martin (66. Novák)
Ohnišťany: Šoltys, Bezvoda, Vrba V. st., Šoltys P. ml., Mydlář, Douda, Kopáč, Vrba V. ml. (80. Novotný), Kleňhar, Matějka, Jiříček (41. Dvořák)

Napiš komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *