Prasek – Ohnišťany

V sobotu jsme jeli na horkou půdu Prasku, který byl před námi na druhém místě s rozdílem tří bodů. Tým mají značně posílený bývalými hráči Kobylic, takže jsme věděli, že to nebude lehké. Navíc jsme se museli obejít bez Kopáče a Bezvody (oba ČK minulý týden), Šulce (rybaření), Kmínka (zahraniční cesta), Mydláře (zranění) a první poločas i bez Dvořáka (práce).

Nicméně první minuty utkání vypadali lépe pro nás. Bohužel v 5. minutě zahodil tutovku Jiříček, kdy si neporadil tváří v tvář brankaři a ten ho vychytal. O pár minut později se opět Jiříček dostal na hranici pokutového území, kde si s ním však poradil obránce. Domácí také útočili. Několikrát vystřelili mimo zařízení, střely likvidoval skvěle chytající Šoltys. Několikrát i po vyražení míče znovu rychle zareagoval na dorážku. V další šanci Ohnišťan se ocitl Sehnal, který však nezakončil. Domácí nás přehrávali, ale do poločasu se jim branku vsítit nepovedlo. Do šaten se tedy šlo za stavu 0:0.

Druhý poločas jsme chtěli začít hrát více zezadu. Do hry nastoupil Dvořák, který vystřídal Hlavatého ml.. Rána však přišla již v 52. minutě, kdy nejmenší hráč na hřišti (Němec) všechny přehlavičkoval a z rohu dosáhl první branky pro domácí. Po třech minutách skórovali domácí znovu. V 55. minutě tak na tabuli svítí 2:0. My jsme se více pouštěli do útočení, když Douda perfektně rozdával balony. Gól z toho však nepadl. V 77. minutě se k přímému kopu postavil Matějka, jehož střelu tečoval Vrba st. a míč propadl do sítě. 2:1. Po gólu šel na hřiště Šolín místo Jiříčka. I přes snahu vyrovnat se nám to nepodařilo a tak Prasek zvítězil těsně 2:1. Musím uznat, že však naprosto zaslouženě.

Fakta: ŽK 3:0 ČK 0:0, PK 0:0, rozhodčí: Čožík
Góly: 
Němec, Štefán – Vrba V. st.
Sestavy:
Prasek:
Drugda, Hrubeš, Pražák, Jilemnický, Drábek, Štefán, Hrubý (80. Holý), Štayr, Veselý (74. Pavel), Němec, Nový (83. Tichý)
Ohnišťany: Šoltys, Kleňhar, Vrba V. st., Novotný J., Vrba V. ml, Jiříček (77. Šolín), Hlavatý M. ml. (46. Dvořák), Hlavatý M. st., Sehnal, Douda, Matějka

Napiš komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *