Ohnišťany – Lovčice

K dalšímu domácímu utkání jsme nastoupili proti celku Lovčic, který oproti začátku sezóny začal v posledních kolech bodovat. Na začátek se nás sešlo pouhých 11. Absence: Matějka (zranění z Loko HK), Mydlář, Kmínek, Douda, Bydžovský.

Začátek utkání byl vyrovnaný, po pár minutách jsme měli více ze hry my. Do vedení jdeme již v 8. minutě, kdy po přímém kopu Vrby st. brankař hostí jen zle vyráží před sebe a Dvořák tečuje míč za jeho záda. Pokračovali jsme dál v útočení. Ve 21. minutě po srážce s obráncem zůstal na zemi ležet Bezvoda. Rozhodčí to jako faul nevyhodnotil a Bezvoda vstal a obouma rukama strčil do hostujícího hráče. Následně přiběhl hostující kapitán, který Bezvodu chytil pod krkem a odhodil ho mimo hřiště. Následovala červená karta pro oba zúčastněné. Aby toho nebylo málo o pár minut později Kopáče, po souboji s hostujícím záložníkem, tento hráč chytá pod krkem a je z toho další strkanice. Díky včasnému zásahu spoluhráčů obou týmu nedošlo k většímu konfliktu, nicméně červená karty pro oba následovala. Od cca. 25 minuty se tedy hraje 9 versus 9. Po promarněné šanci Jiříčka hosté rychle přešli do protiútoku a jednoduchou kombinací srovnali na 1:1 minutu před koncem poločasu.

Druhý poločas přinesl mnoho šancí na běhání a hodně prostoru, přeci jen na hřišti chybí 4 hráči. Bohužel ani další úprk Jiříčka nekončí gólem. Na 2:1 zvyšuje až Dvořák, který utekl 3 obráncům a zdálky vystřelil. Poprvé za zápas brankař hostí vyběhl a hned dostal gól z dálky. V 65. minutě šel místo Jiříčka do útoku Šoltys P. a tak jsme vyhrávali veškeré hlavičkové souboje. V 82. minutě dokonce nahrál Dvořákovi na jeho třetí gól. Následně musel z útoku do branky, jelikož se Šulc zranil. Kleňhar hrál velmi obětavě, až mu to uškodilo, když dostal asi z 5 metrů přímou střelou mezi nohy. Jenže nás už bylo jen 8, takže musel dohrát. Nic dalšího se v utkání již nestalo.

Fakta: ŽK 2:2 ČK 2:2, PK 0:0, rozhodčí: Koza
Góly: 
Dvořák 3x – Myška
Sestavy:
Ohnišťany: 
Šulc, Kleňhar, Vrba V. st., Bezvoda, Novotný J., Kopáč, Vrba V. ml., Jiříček (65. Šoltys P.), Dvořák, Hlavatý M. st., Sehnal
Lovčice: Hora, Janouch M., Koubek, Volejník (62. Pařízek), Hála (50. Kupka), Louda, Tůma (72. Hlaváč), Synek, Hladík (46. Janouch J.), Šusta, Myška (46. Císař)

Napiš komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *