Malšova Lhota – Ohnišťany

V sobotu nás čekalo poslední podzimní utkání. Byla to již předehrávka a tak naše cesta směřovala do Malšovy Lhoty. Tým nám nebyl z této sezóny známý, jelikož k nám na první kolo nepřijel a to pro náš tým znamenalo 3 body kontumačně. Již po příjezdu byly jasné podmínky. Hřiště bylo příšerné. Nerovnost jedna vedle druhé a částečně chyběla i tráva. Prý to bylo  kvůli velkým letním vedrům, kdy nebylo povoleno zalévat a kdy v Malšově Lhotě zmizela  většina trávy. Proto zaseli novou, která se však nestihla uchytit nejlépe.

Utkání nezačalo špatně ani pro jeden tým. Hrál se vcelku útočný fotbal se šancemi na obou stranách. Domácí jich však měli více a také nebezpečnější. Naše střely byly buď zablokovány a nebo končily mimo zařízení. Až ve 27.minutě po rohu dorazil míč do sítě Kmínek. Stál přesně, kde měl a je to 0:1. Radost však netrvala dlouho. Ve 34. minutě po chybě v obraně utekl sám na bránu domácí Kekelák a také svou šanci zužitkoval 1:1. Do poločasu se již nic nezměnilo. Za zmínku stojí snad už jen šance Hlavatého, kterému však balon nesedl a za brankovou čáru ho nedotlačil ani Mydlář. Domácí začali druhý poločas lépe a ve 48. minutě se dostal do samostatného úniku domácí hráč. Píchl si míč okolo Šoltyse a obíhal ho z druhé strany. Šoltys udělal protipohyb a domácí přes něj skvěle spadl. Pro nás to však znamenalo červenou kartu pro golmana. Do branky tak musel Kleňhar. V 61.minutě šel ze hřiště Kmínek a místo něj nastoupil Jiříček. Kleňhar se v brance vcelku nudil, protože domácí proti 10 asi hrát neumí a tak skoro neměl co na práci. Nás vyloučení tak nakoplo, že jsme chtěli bodovat naplno. V 75.minutě se lehce zranil Vobořil a to znamenalo nastoupení Hlavatého M. st.. Na hřišti jsme se stali lepším týmem a měli více šancí, bohužel jsme je nezužitkovali. Utkání se stalo nervózní a vyhrocené. Gól už nikdo nedal, a tak každý z týmů bere bod za remízu.

Fakta: ŽK 2:2 ČK 0:1 PK 0:0 poločas 1:1, rozhodčí Krejska
Sestavy Malšova Lhota: Křičenský, Radoň, Kekelák, Ďurech, Soukup Pe., Baják, Podzimek (75. Scháněl), Soukup Pa., Šimek (71. Folvarský), Petřík (46.Kotík), Jarkovský
Ohnišťany: Šoltys, Bezvoda (75. Hlavatý M. ml.), Kmínek (61. Jiříček), Mydlář, Hlavatý M. ml., Sehnal, Matějka, Kopáč, Vobořil, Dvořák, Kleňhar