Roudnice „B“ – Ohnišťany

K dalšímu venkovnímu utkání jsme odjížděli s 15 hráči. Začátek utkání se našemu týmu nevyvedl a domácí měli ze hry skoro vše. Hrozili i častými akcemi. Naštěstí pro nás hned první, druhou, ale ani pátou tutovku nedali. V 17. minutě po našem rohovém kopu hlavou zavěsil Vobořil. 1:0. Do poločasu se střídali šance na obou stranách, gólem však skončila už jen 1 a to opět na naší straně. Tentokrát do sítě balon nasměroval Kopáč. V 54. minutě došlo k prvnímu střídání na naší straně- na hřiště naskočil Novotný P. a odešel Hlavatý. O chvíli později nastoupil Jiříček za Sehnala. V 74. minutě vystřídal Vobořil za Kmínka. O minutu později skóre naskočilo na 0:3, kdy Novotný P. hlavou prostřelil brankáře. Vystřídal také Mydlář, naskočil Novotný J. Hra se přesunula spíše na stranu hostí, i když domácí nějakou tu akci také měli. Před závěrečnou píšťalkou si ještě pro gól došel Kmínek, kdy napodruhé již míč skončil za zády golmana.
Fakta: ŽK 0:1 ČK 0:0 PK 0:0  poločas 0:2