Ohnišťany-Kratonohy B

Po naší výhře v předkole poháru 5:2 nad rezervou Hlušic k nám zavítala na 1.kolo rezerva Kratonoh. Jak my, tak Kratonohy měli k dispozici 12 hráčů. Hned v první minutě se hosté dostali do vyložené příležitosti, střela však skončila těsně vedle brány. Poté se pár šancí podařilo vytvořit domácím. Kopáč ani Matějka však své šance neproměnili. V 9. minutě však své předchozí nepřesné zakončení napravil Kopáč a tak jsme šli do vedení. 1:0. Hosté hrozili hlavně z rohových kopů, ale ve 20. minutě se trefil do černého i Matějka. Do poločasu už žádná změna nepřišla, tak se odcházelo za stavu 2:0. Když pominu že domácí měli asi 10 šancí na skórování, ale koncovka byla žalostná. Proběhlo také střídání, kdy odešel Vobořil a na plac naskočil Sehnal, hosté také vystřídali. V 52.minutě se hostům podařilo snížit na 2:1 a to nás nakoplo k tomu, abychom příště koncovku zlepšili. Bohužel centrovaný míč v 57.minutě až na Kopáče nedošel, nýbrž si hostující hráč vstřelil vlastní branku. 3:1. Hosté hru více otevírali a tak jsme hrozili z protiútoků. Žádný však brankou neskončil. V 75.minutě Kratonohy vstřelili branku na 3:2. Jejich hra se ještě více otevřela, hráli 3-4-3. Opět žádný z našich útoků gólem nebyl odměněn. Kdežto v 90.minutě se hostům podařilo dát takový gól-negól, ale míč do naší sítě dojel a tak bylo jasno, půjde se na penalty. Kopalo se 6 penalt na každé straně a po 6.sérii jsme vyhráli 5:4.

Fakta: ŽK 1:3 ČK 0:0 PK 0:0 rozhodčí Konhefr
Branky: Kopáč, Matějka- Veverka, Šiška 3x (1x vlastní)
Sestavy
Kratonohy B: Mačí, Bůžek, Jakubec, Josef, Pozler, Sadílek, Šiška, Veverka, Vyleťal, Vejr, Pišta (46. Veselý)
Ohnišťany: Šulc, Kleňhar, Mydlář, Jiříček, Kopáč, Matějka, Vobořil (46. Sehnal), Novotný J., John, Vrba, Novotný P.