Ohnišťany-Červeněves

K pohárovému utkání proti sousednímu Červeněvsi jsme nastoupili téměř v kompletní sestavě,kde z pracovních důvodů chyběl Lukáš Bezvoda a škole Adam Jiříček!!Soupeř nastoupil na začátku v hodně kombinované sestavě a postupně dostřídávali stabilní hráči A-týmu.Zápas se dá hodnotit na dvě fáze jedna je od 1-65.minuty kdy nás soupeř jednoznačně přehrával a zahazoval dostatek šancí!Naše mužstvo vypadalo jako když se před týdnem sešlo poprvé.U všeho jsme byli déle,prohrávali jsme osobní souboje a nebyli si schopni nahrát!!!!Soupeř udeřil dvěma slepenými góly zkušeného Trejbala mezi 55-60 minutou! V 65.minutě Dvořák sice prostřelil chybujícího golmana, ale ani náš platonický tlak do konce žádnou výraznější šanci nepřinesl!A tak můžeme soupeři pogratulovat k postupu,protože postoupil naprosto zaslouženě!! Z našeho týmu nezaslouží pochvalu nikdo ba naopak by jsme si měli všichni uvědomit,že fotbal je kolektivní sport a hraje se 90.minut!!!
Tímto naše cesta v poháru našla svůj konec. Myslím, že i tak bylo na co koukat, že zápasy s Hlušicemi a Kratonohami nebyly nijak špatné a pohár bude znovu za rok. Poděkování si zaslouží také početná domácí kulisa, která chodila na tyto středeční zápasy.

Autor referátu : Josef Šulc- děkujeme.