Pouťové utkání

Na den 8.8.2015 připadalo našemu týmu sehrát první mistrovské utkání. Soupeř z Malšovy Lhoty se však před zápasem telefonicky omluvil, že nepřijede, protože neposkládají dohromady mužstvo. To znamená že se utkání „dohraje“ na STK OFSHK. Snadný zisk 3 bodů za 1.zápas. Místo mistrovského utkání se přešlo k náhradnímu programu a tím byl pouťový zápas.

číst dál…

Na pouťový zápas se sešlo dost lidí na to, aby se odehrál na celé hřiště. Utkání odřídil zkušený rozhodčí Martin Huml, který vše zvládl bez větších potíží. Kvůli velkému vedru se herní čas domluvil na 2×20 minut. 1tým do utkání nastoupil v dresech, proti týmu v rozlišovácích.
Sestavy:
Dresy: Šoltys P. st., Vrba V. st., Syřiště J., Kmínek(kterého po „zranění“ vystřídal Syřiště P.), Kopáč, Hlavatý L., Sehnal, Novtný J., Novotný P., Vlasatý, Hlavatý M. st., Vobořil
Rozlišováky: Kleňhar, Šoltys M., Šoltys P. ml., Dvořák, Jiříček, Šoltys D., Vrba V. ml., Hlavatý M. ml., Matějka, Vích(který na druhou půli převlékl dres), Skrbek
Utkání začalo v celkem slušném tempu a vystřídalo se pár šancí na obou stranách, více z akcí ale těžil tým v rozlišovácích, Matjka je poslal do vedení 1:0 a do poločasu ještě Skrbek zvýšil na 2:0. o to, že nebylo více gólů v síti se skvěle postaral Šoltys P. st.. Po poločasovém osvěžení se hra postupně zpomalovala, Šoltys se z brány vysunul do útoku a tak dresovaný tým hrozil z dlouhých balonů na obávaného kanonýra. Tým v rozlišovácích ještě 2x udeřil a za stavu 4:0 se podařilo zkorigovat góly Vobořila a Šoltyse na 4:2. V závěru ještě vedoucí tým dal poslední gól a tak se konec pískal za stavu 5:2. Poté následovali pokutové kopy, aby byla početná divácká kulisa odměněna. Po utkání následovala pouťová zábava, která se za celkem hojné účasti protáhla až do ranních hodin.