Hořiněves – Ohnišťany 1 : 1

Do utkání v Hořiněvsi jsme přijeli oslabeni o Lukáše a Michala Bezvodovi,Jirku Kmínka a brankářskou jedničku Mirka Šoltyse.Od uvodní minuty jsme ovšem soupeře jasně přehrávali a celý poločas odehráli na jeho polovině !!!

Již v 5. minutě se krásně na vápně uvolňuje Vobořil a trefuje pravou tyč,za deset minut si opět výborně hrající Vobořil posadí obránce na prdel a nechá ho projet , krásnou technickou střelou trefuje tentokrát levou tyč domácí svatyně.Za pár minut Kopáč z dobré pozice střílí někam na tenisový kurt. Po půl hodině, po krásné kombinaci zatahuje míč Kleňhar, davá přihrávku pod sebe a úplně volný Vobořil z malého vápna trefuje obránce na brankové čáře ,dorážku posílá Novotný znovu do obránce a toho samého. Do konce poločasu už stojí za zmínku jen střela Kleňhara,kterou mu pro změnu chytí zády spoluhráč!Domácí na naší půlce byli asi dvakrát ,dohromady tak minutu!
Druhý poločas začal upně stejně a začal opět festival zahozených šancí,nejprve Dvořáka vychytal domácí golman a potom jeho střelu chytá na brankové čáře obránce asi potřetí .Poté se osmělili domací a slabou střelou z vápna vyprašují moje rukavice!Poté chytá domácí krásnou střelu Vobořila i nasledující střelu Dvořáka!Po nedorozumění v naší obraně se na penaltě uvolní domácí útočník  a posílá tvrdou střelu doprostřed branky ,kdy golmanovi chybně vypadává míč a domací útočník doráži přes golmana na 1:0 !!!!Ovšem náš tým to nepoloží a za deset minut po krásném centru Vobořila na zadní tyč zatlouká Venda Vrba krásným kladivem přímo k tyči na 1:1!!Za pár minut to už hrají domácí v deseti máme závar ve kterém snad spálíme tři golovky za deset vteřin!!Deset minut před koncem po krásné uličce se Matějka ocitá tváří tvář brankáři a bombou trefuje břevno!!Pět minut před koncem běží domácí utočník sám na bránu kterého ovšem vychytá golman,který chytá i následnou dorážku!Po té střela z vápna Dvořáka o centimetry míjí tyč!A nádhernou korunu tomu dá v poslední minutě Sehnal,který sám na malém vápně napalí ležícího golmana!Utkání,které mělo skončit vítěztvím hostů(při troše štěstí dvouciferným) skončilo nakonec naprosto nespravedlivou remízou!

Fakta – branky: Pekáč – Vrba, ŽK 1:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:0,
diváci: 50, rozhodčí Částka. Sestavy – Hořiněves: Šlezingr – Navrátil,