Jak nás vidí soupeři?(Roudnice)

Na stránkách klubu Roudnice se objevil článek z našeho zápasu-zde je k nahlédnutí.

Úvod zápasu se nám vydařil a po několika kombinacích se podařilo po kolmici Klapky skórovat L. Mrštíkovi. Bohužel o minutu později vyrazil střelu hostujícího útočníka Žák pouze na hlavu Šoltyse a bylo srovnáno. V 15. minutě se ale po zpětné přihrávce Špačka trefil přesně Koudelka. Hosté srovnali opět velmi brzy a jak jinak opět Šoltysem, který trochu se štěstím zátylkem využil rohový kop. Další branky pak již bohužel padaly pouze do naší sítě, a to za velkého přispění naší nedůrazné obrany. Ve 25. minutě se ujali hosté vedení 3:2 po samostaném úniku jednoho z hostující záložníků a o několik minut později završil hatrik Šoltys, když využil dalšího zaváhání naší defenzívy. Z několika nadějných akcí v první půli jsme nedákali ani snížit a ve druhé půli byla naše rozháraná a neproduktivní. Hosté se zatáhli na vlastní půli a vyráželi k rychlých brejkům, které pro nás ale byly velmi nebezpečné. Šoltys přidal ještě dvě branky, ale jedna mu nakonec nebyla pro údajný faul uznána. Bohužel jsme potrvdili, že již v přípravě chybující obraná hra je pro nás aktuálně největším problémem. Musíme s z daného zápasu poučit v Lovčicích podat mnohem lepší výkon než dnes.
Při prohledávání netu jsem narazil na stránky fotbalového oddílu Roudnice.A tam se nachází referát z našeho zápasu s místními fotbalisty.Přikládám ho zde k nahlédnutí,abychom mohli porovnat,jak vidí zápas druhá strana.

U referátu se nacházel i odkaz na fotogalerii ze zápasu.Takže pokud má někdo zájem,může nahlédnout zde.